FELIX PRAHA s.r.o.

+420 724 630 905

FELIX@FELIX-PRAHA.CZ

+420 724 630 905

FELIX@FELIX-PRAHA.CZ

O společnosti

O NÁS

Komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob

Bezpečnostní agentura Felix Praha s.r.o. je významným hráčem na českém trhu v oblasti bezpečnostních služeb. Agentura poskytuje široké spektrum služeb v oblasti ochrany majetku a osob již od roku 1997. Jedná se o zavedenou a spolehlivou společnost, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním bezpečnostních služeb v České republice.

Díky svému zázemí, zkušenostem a širokému portfoliu služeb se bezpečnostní agentura Felix Praha s.r.o. řadí mezi nejvýznamnější hráče na trhu s bezpečnostními službami v České republice.

0 +

Let zkušeností

Telefonní podpora

Jsme tu pro Vás 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Centrální dispečink s nepřetžitou službou

JAK PRACUJEME?

Postup spolupráce

 • Prvotní kontakt

  Po prvním kontaktu s naší bezpečnostní agenturou Vám poskytneme podrobné informace o našich službách a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Pokud máte zájem, můžeme domluvit schůzku, během které si můžeme probrat Vaše konkrétní požadavky a získat lepší představu o tom, jak Vám můžeme pomoci.

 • Analýza potřeb

  Po schůzce provedeme podrobnou analýzu Vašich potřeb a rizikových faktorů, abychom mohli navrhnout ideální způsob zabezpečení a ochrany Vašeho majetku a osob. V této fázi Vám představíme naše řešení a společně s Vámi je upravíme dle Vašich potřeb a požadavků.

 • Konkrétní návrh řešení

  Po analýze potřeb Vám předložíme konkrétní návrh zabezpečovacího systému a ochrany, který bude nejvíce odpovídat Vašim požadavkům. V případě potřeby Vám pomůžeme s výběrem zabezpečovacích prvků a provedeme jejich instalaci.

 • Uzavření smlouvy a spolupráce

  Po přijetí našeho návrhu řešení a potvrzení Vašeho zájmu o naše služby, podepíšeme s Vámi smlouvu o poskytování bezpečnostních služeb a oficiálně uzavřeme spolupráci.

security camera

Ochrana osob a jejich majetku

Elektronické zabezpečení objektů

Fyzická ochrana a bezpečnostní služby

Kamerové systémy a monitoring