FELIX PRAHA s.r.o.

+420 724 630 905

FELIX@FELIX-PRAHA.CZ

+420 724 630 905

FELIX@FELIX-PRAHA.CZ

Služby

Co nabízíme?

Agentura poskytuje široké spektrum služeb v oblasti ochrany majetku a osob již od roku 1997.

Ochrana majetku a osob

Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob, včetně průzkumu a analýzy rizik, návrhu a instalace zabezpečovacích systémů a fyzické ochrany.

Elektronické zabezpečení objektů

Dodáváme a spravujeme elektronické zabezpečovací systémy, které minimalizují riziko krádeží, loupeží a vandalismu. Spolupracujeme s kvalitními kanadskými firmami DSC a PCS.

Fyzická ochrana a bezpečnostní služby

Poskytujeme kvalitní a profesionální fyzickou ochranu a bezpečnostní služby pro malé i velké společnosti a jednotlivce. Naši pracovníci jsou zkušení a školení pro různé typy rizik.

Kamerové systémy a monitoring

Dodáváme kompletní kamerové systémy, nebo pouze jednotlivé části, jako jsou kamery nebo záznamová zařízení. Zajišťujeme také monitoring, který pomáhá snižovat riziko ztráty majetku.

KDE PŮSOBÍME?

Více než 250 klientů po celé ČR

Naše firma má dlouholetou tradici v oblasti bezpečnosti a působíme po celé České republice. Díky našemu vynikajícímu týmu profesionálů a moderním technologiím dokážeme zajistit bezpečnost našim klientům kdekoli a kdykoli. Díky naší kvalitní práci aktuálně spolupracujeme s více než 250 spokojenými klienty, kteří nám dlouhodobě důvěřují a využívají naše služby.

Telefonní podpora

Jsme tu pro Vás 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Centrální dispečink s nepřetžitou službou